آزموت!

احتمالا که نه، حتما براتون سواله که آزموت چی میتونه باشه. البته اگر سایت بررسی و مقایسه‌ی کتاب‌های کنکوری ما رو دیده باشید، یا اینکه از شرکت‌کننده‌های ثابت مسابقات درسی روزانه‌ی ما در سایت آزموت تلنت باشید، احتمالا با اپلیکیشن هم آشنا شدید و میدونید که ما قراره چه کاری انجام بدیم.

تیم ما، از ایده تا شکل گیری، حاصل و نتیجه‌ی دغدغه‌ست؛ دغدغه ای که بعد از کار کردن با حدود 10هزار دانش آموز کنکوری به وجود اومده. به خاطر نقص‌هایی که دیدیم، به خاطر سردرگمی‌هایی که دیدیم، به خاطر هزینه‌های زیادی که تحمیل شدنشون رو دیدیم.

وقتی اولین بار از این دغدغه حرف میزدیم، با خودمون قرار گذاشتیم که یک ایده‌ی جدید مطرح کنیم؛ ایده‌ای که در فضای کنکور، برتر باشه. ما خواستیم کاری رو انجام بدیم که نیازهای واقعی رو برطرف کرده باشیم؛ از هزینه‌های استفاده از منابع چاپی گرفته تا سختی‌های انتخاب بینشون و حتی سختی‌های خارج از شمارشِ پاسخگویی سوال در صفحات الکترونیکی موبایل‌ها و رایانه‌ها.

این شد که به اینجایی رسیدیم که شما میبینید 🙂

  • اما اپلیکیشن آزموت!

آزموت یا همون اپلیکیشن آزمون و تست، اپلیکیشنیه که کلی روش کار کردیم؛ چندین ماه، شبانه روزی، تلاش کردیم و عرق جبین ریختیم 🙂 که در نهایت، محصولی که به دستتون میرسونیم، اول باعث رضایت شما بشه و با دیدن رضایت شما، ما هم دغدغه‌مون رو پاسخ داده شده ببینیم.

در این اپلیکیشن، تست‌های مبحث به مبحث کتاب‌های درسی رو، به صورت سطح بندی شده در سه سطح، میتونید هر لحظه و هر جا و روی هر دستگاهی که دارید، داشته باشید. نه تنها این تست‌ها رو خواهید داشت، که بروزرسانی‌هاشون هم به دستتون خواهد رسید. پس دیگه نگرانی‌ای از قدیمی شدن منابع و تغییر کتاب‌های درسی نخواهید داشت.

از این گذشته، کار اصلیمون رو که فراموش نمیکنیم؛ ما قراره آزمون داشته باشیم، آزمون‌هایی که هر آنچه نقص و بدی از آزمون‌های آنلاین دیدید و شنیدید رو جبران میکنه.

همه‌ی اینها اما، چون در یک بستر الکترونیکیه، احتمالا براتون یادآور خاطرات بدیه، خاطرات بدی که از سختی پاسخ دادن سوالات در این بستر حکایت داره. حق هم دارید، نه میشه هایلایت کرد، نه میشه رد گزینه کرد. خیلی سخت میشه…

اگر آزموتی باشید که تجربه‌ی کار با آزموت، این خاطره رو از ذهنتون پاک کرده. اگر هم آزموتی نشدید و درگیر این خاطرات ناخوشایند هستید هنوز، که همین الان ثبت نام کنید و شروع کنید به حل تست؛ مبحث به مبحث، سطح به سطح 🙂

اما اولش داشتیم این رو میگفتیم که اگر سایت‎های دیگه رو دیده باشید، با اپلیکیشن هم آشنا شدید. اما اگر ندیدید و مستقیم اینجا اومده باشید چی؟ خب، الان که با اپلیکیشن آشنا شدید، رو لینک سایت‌های زیر کلیک کنید تا دو تا سایت دیگه‌ی ما رو هم ببینید.

  • book.azmoot.ir: در سایت کتابمون، منابع کنکوری رو دقیق و بی طرفانه بررسی میکنیم تا شما مناسب ترین منبع رو واسه خودتون انتخاب کنید و درگیر حجم زیاد و هزینه‌های زیاد منابع متعدد نشید.
  • talent.azmoot.ir: در سایت آزموت تلنت، قراره هر روز چالش داشته باشیم؛ شما سوال درسی پاسخ میدید و پاسخ ویدیویی میبینید، مرورهای درسی انجام میدید و در چالش ها شرکت میکنید. در کنار همه‌ی اینها، جایزه هم میگیرید؛ با جایزتون میتونید به تست‌ها دسترسی پیدا کنید 🙂

همیشه هم میتونید با ما در ارتباط باشید، هر نکته‌ای که به ذهنتون میرسه رو بهمون بگید. یادتون باشه، ما برای شما مینویسیم.